środa, 27 lipca 2011

Wszystko przeciw mnie:/

(¬_¬")
Dzisiaj nie będzie to typowa notka recenzyjna, ponieważ muszę gdzieś wyładować mój gniew.
Sprawa wygląda następująco: wchodzę sobie na czyjegoś bloga, chcę dodać komentarz. Tam, gdzie powinno być białe pole, nie ma nic. Nie mogę dodać komentarza. I jest tak już od soboty.
Ktoś wie co się dzieje?
Przepraszam, że nie komentuję innych blogów, ale widzicie, jak się sprawy mają:/
Mam nadzieję, że już jutro będę mogła komentować=.=

Pozdrawiam!

8 komentarzy:

 1. Trudno. Na szczęście my możemy komentować u ciebie ;-D

  OdpowiedzUsuń
 2. Spokojnie ja również ostatnimi czasy miewam takie kłopoty, z tym że dzieje się to tylko na niektórych blogach. Jestem jednak dobrej myśli i wierze że niedługo wszystko wróci do normy przy Twoim kłopocie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Oj tam, przeżyjemy.;) Korzystając z okazji, ja również Cię przepraszam, że tak długo nie komentowałam, ale opanowała mnie Potteromania.:D Znam już wszystkie części na pamięć, ale i tak czytam i oglądam w kółko to samo.:)

  Pozdrawiam!;*

  OdpowiedzUsuń
 4. ja przez długi czas na żadnym blogu nie widziaąłm obserwowanych, nie mogłam także zacząć obserwować innych blogów. Mam nadzieję, że Twój problem szybko minie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Miałam jak Aneta. Nie smuć, się, może to samo przejdzie

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja miałam tak jak ty, ale to tylko tak... no czasami jeden na dziewięć mi się nie otworzyło, albo wszystkie, ale to już w następnym dniu się dało. Miałam też tak jak Aneta i Alannada, ale jakoś teraz już jest spoko.

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie wiem czy to coś pomoże, ale podobno blogger sprawniej funkcjonuje kiedy otwierasz go w przeglądarce google chrome. Też miałam kiedyś taki problem i od czasu jak ją zainstalowałam to wszystko jest ok...

  OdpowiedzUsuń

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...