poniedziałek, 20 lutego 2012

Conor Kostick - EPIC


Świat bez przemocy. Za użycie siły fizycznej kara w postaci wygnania. Rozwiązywanie wszelkich sporów w grze. Gra ta zwana jest EPICiem. Mieszkańcy planety Nowa Ziemia spędzają połowę swojego życia w wirtualnym świecie, podejmując decyzje mające skutki w codziennym życiu. Popełnią błąd - tracą wszystko. Na najlepszych graczy czekają bogactwa, ci słabsi żyją w ubóstwie, harują, by przeżyć następny dzień. Jest to ciekawy świat, nieprawdaż? Ale kto chciałby tam żyć..?

Erik po raz kolejny traci swoją postać. Jego celem jest pokonanie smoka, a tym samym zostanie smokobójcą i zyskanie poważania wśród Biura Alokacji, które posiada najsilniejszą drużynę w EPICu i dzierży w nim władzę. Podczas tworzenia nowego bohatera robi rzecz pozornie głupią - przeznacza wszystkie jego punkty na urodę.Warto dodać, że tworzy dziewczynę - Cindellę. Zaczyna nią przemierzać wirtualny świat i zyskiwać sojuszników, ponieważ wszyscy są zachwyceni tym niecodziennym zjawiskiem. Ale czy uda mu się osiągnąć to, co zamierzał?

Cała recenzja: http://nastek.pl/recenzje/8648,EPIC

6 komentarzy:

 1. Świetna recenzja, jednak ja sama jednak nie przeczytam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Niestety nie dla mnie ta książka ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. czytałam Epic juz jakiś czas temu i jestem ... zachwycona!

  OdpowiedzUsuń
 4. BARDZO mi się podobała ta książka i czekam na kolejny tom z niecierpliwością :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Książka jest już długo na mojej liście "może kiedyś przeczytam", ale po twojej recenzji przechodzi na listę "koniecznie przeczytać" :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ogromnie mnie zaciekawiłaś, chętnie znalazłabym się z podobnym świecie. Książkę posiadam - chwała losowi za to~!

  OdpowiedzUsuń

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...