piątek, 1 czerwca 2012

Podsumowanie maja 2012

I minął także maj. Miesiąc ten upłynął mi pod znakiem targów książki w Warszawie i krążącym nade mną widmem FCE. Ale, dzisiaj rano miałam speaking, więc pierwsza część egzaminu odbębniona. I poszedł mi dobrze, tak przynajmniej mi się wydaje. Z sali nr 5 wyszłam uśmiechnięta, a potem wróciłam do domku, by zażyć odpoczynku. A jutro... A jutro z rana jadę znów, tym razem na resztę. 

A co do targów, to.. Szykuję się na Katowickie! Mam nadzieję spotkać się tam z niektórymi osobami, z którymi spotkać mi się nie było dane. W tym miesiącu chciałabym podziękować niezastąpionej Jenny za przepisy na mieszanki wybuchowe i wspólne knucie, Szanownemu Panu Koledze Mattowi za planowanie spotkania, Tirindeth i Fonin za WTK. No i oczywiście wszystkim współpracownikom, a w szczególności Asi z Jaguara i Pani Edycie z Wydawnictwa Egmont za to, że mogłam wreszcie poznać je osobiście :D

A teraz przejdźmy do podsumowania... Przeczytałam w sumie 19 książek(rekord! rekord!). Te 19 książek składało się z 6890 stron, co rekordem nie jest, ponieważ w marcu przeczytałam aż 7177 stron. Najdłuższa książka to Dziewczyna, która igrała z ogniem S. Larssona, a najcieńsza- Pamiętnik Księżniczki 7 Meg Cabot (postanowiłam przypomnieć sobie całą serię). Przybyło do mnie tylko 11 książek, co jest najmniejszą sumą w ciągu ostatniego roku. 4 z nich to zakupy własne, reszta - egzemplarze do recenzji. Najlepszą książką przeczytaną w maju jest Dziewczyna, która igrała z ogniem, najgorszą.. Och, tu mam problem. Chyba jeden z Pamiętników Księżniczki.

Napisałam w sumie 7 recenzji, więc w sumie wynik nie jest taki zły. Oto one : 

Living among the books zostało odwiedzone 2984 razy, czyli więcej niż w zeszłym miesiącu. Ahye! W sumie - 43086 razy :3

I to w sumie byłoby na tyle. Dodam tylko, że przed chwilą zorientowałam się, że odłupał mi się kawałek zęba, więc nie jestem zbytnio uszczęśliwiona...

Pozdrawiam!

16 komentarzy:

 1. Rewelacyjne statystyki! Gratuluję! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję wyniku !
  Zaskakujący :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Wyśmienicie :-P Oby tak dalej i lepiej !

  OdpowiedzUsuń
 4. Ależ świetny wynik! Oby tak dalej, a nawet jeszcze lepiej :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Tak, tak czekamy na Katowickie!
  Ty oczywiście jak zawsze czytasz tyle co ja w ciągu trzech miesięcy. Gratuluję kolejnego świetnego wyniku. Na szczęście zbliżają się wakacje, więc mam nadzieję, że również będę miała się czym chwalić.

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluję wyniku. Życzę dalszych owocnych miesięcy.

  OdpowiedzUsuń
 7. 19 książek! Gratuluję. I powodzenia na egzaminie.

  OdpowiedzUsuń
 8. Zazdroszczę takich statystyk, oby tak dalej ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. Och ależ nie ma za co dziękować to była sama przyjemność się z tobą spotkać. Chętnie wybrałabym się na Targi do Katowic. Przeraża mnie jednak trochę ta podróż. Ale zobaczymy do września zostało jeszcze trochę czasu :D.

  OdpowiedzUsuń
 10. Też chętnie wybrałabym się do Katowic, ale to dla mnie trochę daleko...

  OdpowiedzUsuń
 11. Tylko pozazdrościć takich świetnych wyników ;)

  OdpowiedzUsuń
 12. Super podsumowanie tak samo jak i recenzje :)))

  OdpowiedzUsuń
 13. Wow! Gratuluję! Też chciałabym być taka pracowita!

  OdpowiedzUsuń

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...